Karłowice-Różanka

zdjęcie kandydatów Karłowice-Różanka

1. BORZYMOWSKA Barbara Anna

zdjęcie kandydata Karłowice-Różanka

Urodziłam się we Wrocławiu, a na Karłowicach mieszkam od 5 roku życia. Tu chodziłam do przedszkola i szkoły podstawowej, liceum (III) to już była inna dzielnica. Ukończyłam studia na Wydziale Architektury PWr, jakiś czas później psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS, z dodatkową specjalizacją psychologia zwierząt oraz podyplomowo terapię przez malarstwo w wiedeńskim Zentrum fur Maltherapie. W międzyczasie i do dzisiaj zajmowałam i zajmuję się tłumaczeniem oraz pisaniem książek i wierszy. Mam dwie dorosłe już córki, cztery psy i konia.

Wrocław kocham i wcale to nie są zbyt wielkie słowa. Chciałabym, żeby był jak najpiękniejszy i jak najlepszy do życia zarówno dla wrocławian jak i dla gości. Tak, żeby mieszkańcy zasypiając cieszyli się, że ich miasto to Wrocław, a goście wyjeżdżali z żalem. Trudno byłoby mi zajmować się całym miastem, ale chciałabym móc wprowadzać to piękno i tę wygodę w naszej dzielnicy.

7. SALAMON Anna Grażyna

zdjęcie kandydata Karłowice-Różanka

Z Karłowicami związana jestem od urodzenia. Chcę, by nasza dzielnica była zielona oraz przyjazna do życia. Mam dużo energii, którą pragnę spożytkować na działalność społeczną.

Z wykształcenia jestem psycholożką, pracuję w dziale personalnym dużej, międzynarodowej firmy. Moja największa wartość to szacunek do drugiego człowieka. Jestem przeciwna wszelkiej dyskryminacji. Dlatego przynależę do Stowarzyszenia Dolnośląski Kongres Kobiet oraz Amnesty International. Prywatnie jestem mamą 14-letniej Amelii. Bardzo lubię kontakt z naturą, a w chwilach wolnych biegam po karłowickich wałach oraz czytam literaturę piękną.

11. WĄSOWSKI Marek Maciej

zdjęcie kandydata Karłowice-Różanka

Pracuję na Politechnice Wrocławskiej. Razem ze kolegami i koleżankami wdrażam nowoczesne, ekologiczne i tanie systemy zarządzania zużyciem energii i wody. Dzięki tym rozwiązaniom ludzie zużywają mniej prądu oraz wody i przyczyniają się do ochrony zasobów naturalnych naszej Planety.

Byłem radnym pierwszej kadencji samorządów III Rzeczpospolitej w latach 1990-1994. Zajmowałem się sprawami gospodarki komunalnej w moim mieście. Wiele musieliśmy zmienić, aby ludziom żyło się lepiej!

Dzisiaj widzę, że znów się trzeba w Polsce wziąć do roboty!


1. BORZYMOWSKA Barbara Anna
7. SALAMON Anna Grażyna
11. WĄSOWSKI Marek Maciej

Okręg wyborczy nr 1
Al. Aleksandra Brücknera P 10-54, Aleja Kromera, Aleja Poprzeczna 33/35, 33A, Al. Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Asnyka, Berenta, Bolesława Krzywoustego 1-109, 111, Bydgoska, Długosza, Dygasińskiego, Galla Anonima, Gen. Józefa Wybickiego, Giżycka, Grudziądzka, Karpińskiego, Kętrzyńska, Klaczki, Krasickiego, Lenartowicza, Leśmiana, Łąka Mazurska, Macieja Miechowity, Micińskiego, Nabielaka, Piętaka, Plac Daniłowskiego, Plac Marszałka Piłsudskiego, Potockiego, Przerwy-Tetmajera, Przesmyckiego, Staffa, Toruńska, Władysława Orkana, Zelenaya

Zagłosuj 23 kwietnia w lokalu wyborczym w Zespole Szkół nr 14 przy Alei Brücknera 10. Sprawdź jak głosować.