Wojszyce

zdjęcie kandydatów Wojszyce

17. KRZYŻAK Edward Jerzy

zdjęcie kandydata Wojszyce

Jestem otwarty na pomysły, propozycje, rozmowy, głosy mieszkańców Wojszyc. W Radzie Osiedla chciałbym promować i realizować ważne dla naszej małej społeczności sprawy, ważne dla Ciebie, ważne dla mnie. Tak by żyło się nam na Wojszycach jak najlepiej. Chcę rozmawiać, nie obiecywać. Tylko od nas zależy jak urządzimy swój świat. Umiem słuchać i działać. Głosując na mnie, głosujesz na siebie!

Jestem doktorem nauk farmaceutycznych i pracownikiem naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego, aktywnym miłośnik gór wysokich, ultramaratończykiem i fotografem piękna przyrody.

21. LUTY Jerzy

zdjęcie kandydatów Wojszyce

Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych, gdzie uczę m.in. o bezpieczeństwie ekologicznym. Koordynowałem program Erasmus + na uczelni w latach 2011-2016. Od 2002 r. uczę młodzież polską i międzynarodową Wrocławia.

Jestem autorem podręcznika do etyki publicznej oraz książek i artykułów z zakresu estetyki i filozofii sztuki. W wolnych chwilach biegam, gram w piłkę nożną i jeżdżę na rowerze.

W radzie osiedla chciałbym się zajmować sprawami ekologii i kultury oraz wspieraniem oddolnych inicjatyw w tym zakresie.


17. KRZYŻAK Edward Jerzy
21. LUTY Jerzy

Zagłosuj 23 kwietnia w lokalu wyborczym w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Przystankowej 32. Sprawdź jak głosować.